POHRANIČNÍ TRANZITNÍ TÁBOR
Mnozí s nás si kladou otázku, co se dělo s českými Němci v Německu po tzv. odsunu občanů německé národnosti, které následovalo po květnu 1945.
Dvoujazyčná fotografická výstava Pohraniční tranzitní tábor Furth im Wald 1946–1957 reflektovala příběh jednoho z tranzitních táborů za hranicemi nedaleko Domažlic.
Fotografie byly zapůjčeny z partnerského města Furth im Wald.
